Úvodní stránka » Knihy, Vybíráme

Oficiální biografie Steva Jobse nyní v češtině

Vložil na 15.11.2011 – 6.00 Jeden komentář

Oficiální biografie Steva Jobse od Waltera Isaacsona, kterou jako první a jedinou Steve Jobs sám autorizoval a přitom nijak nezasahoval do její podoby, nyní vychází v češtině. Podívejme se tedy, co nás čeká a co nemine.

Na český překlad životopisné knihy Steva Jobse se čekalo ani ne příliš dlouho, ale o to napjatěji. Kniha se v angličtině ihned zařadila mezi největší bestsellery posledních let a stala se jednou z nejprodávanějších publikací vůbec. Nyní se konečně dostává i k nám.

Protože samotný proces překladu musel probíhat v přísném utajení, nebyly dokonce materiály v angličtině zasílány do ČR elektronicky, jak je zvykem, ale po částech kurýrem. Po intenzivní práci redakce vydavatelství Práh a jejích předních překladatelů a korektorů se k nám v těchto dnech dostává finální podoba knihy.

Již včera byla uvedena elektronická verze a dnes, 15. listopadu, se do prodeje dostává také tištěná. První předobjednávky byly přitom expedovány již včera.

Prodejní cena knihy byla stanovena na 429 Kč, v elektronické verzi pak 350 Kč. Obsahově jsou samozřejmě zcela identické. Objednávat můžete na stránkách knihy.

Již brzy přineseme také recenzi této dlouho očekávané publikace.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar