Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Nový 15″ MacBook Air přijde v březnu

Vložil na 15.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Objevují se nové spekulace o uvedení inovované varianty nejtenčího notebooku značky Apple, MacBook Air. Uvedení by se mělo odehrát již v průběhu března.

Popravdě řečeno, není dosud zcela jasné, zda se bude skutečně jednat o inovovaný MacBook Air anebo dojde k zeštíhlení MacBook Pro. O obou variantách se vedou velice ostré a zajímavé diskuse, jejichž vyvrcholením bude zřejmě až představení obou inovovaných modelů.

Co však nyní prosáklo na veřejnost je, že první komponenty k tomuto tenkému notebooku – ať už jím je cokoliv – začaly již přicházet do továren, kde dochází k sestavování Apple počítačů. Enormní navýšení dodávky je pak plánováno právě na březen. Lze tedy – i po předchozích zkušenostech – očekávat, že právě v březnu by mělo dojít k představení nového modelu.

Připomeňme, že MacBook Air i MacBook Pro se relativně nedávno dočkaly uvedení nepatrně inovovaných modelů. Ty nepřináší žádné podstatné novinky a zároveň se spekuluje o tom, že v příštím roce Apple zásadně obmění všechny své produkty. Uvedení zeštíhleného MacBook Pro nebo výrazně inovovaného MacBook Air by tedy mohlo tyto spekulace potvrdit.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar