Úvodní stránka » Magazín

Nové zprávy o iPad 3

Vložil na 9.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

iPad 3, chystaná nová generace populárního tabletu značky Apple, se v nejbližších měsících dočká svého uvedení. První zprávy začínají zvolna probublávat do médií.

Tablet Apple iPad patří již od svého prvotního uvedení mezi prodejní hity a zároveň miláčky jablečných fanoušků a uživatelů. Není proto divu, že každá nová zpráva o chystané aktualizaci vzbudí pořádný rozruch.

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že nový iPad získá kvalitnější displej, konkrétně s technologií Retina, jíž můžeme nalézt také u posledních dvou generací iPhone. Zároveň by se měla markantně zvýšit již tak dost úctyhodná výdrž baterky.

Bohžel se nyní začaly objevovat nové zprávy, které tato tvrzení vyvrací. Údajně bychom se totiž takového vylepšení měli dočkat až s uvedením následující generace (iPad 4). Současná aktualizace, kterou pro nás Apple již intenzivně chystá a jež by měla přijít do prodeje podle všeho nejpozději začátkem jara 2012, by měla doznat spíše menších kosmetických změn.

Podle všeho by měla být snížena hmotnost tabletu a dočkáme se také Siri, inteligentního hlasového ovládání. Nový displej a dokonce ani čip A6, se však s největší pravděpodobností ve třetí generaci tabletu neobjeví.

Vše jsou ale zatím pouze spekulace. Budeme si muset ještě chvilku počkat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar