Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Mafia II: Director’s Cut bude i pro Mac OS X

Vložil na 18.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Hra Mafia si získala za dobu své existence velké množství příznivců. Nyní přijde její dlouho očekávaná nová verze také na operační systém Mac OS X!

Již nyní si dokonce můžete hru předobjednat na stránkách výrobce. Její uvedení je naplánováno na 1. prosince a půjde tak o velice pěkný vánoční dárek pro všechny, kdo si na svém Macu rádi „zapaří“.

Poněkud problematické mohou být systémové nároky, které zdaleka nesplní každý uživatel počítačů značky Apple. Koneckonců, Mac si kupujeme proto, aby vše fungovalo a aby dlouho vydržel. Bohužel, systémové nároky na doporučenou konfiguraci zvládají až letošní modely MacBook Pro.

Jak se zdá, trend hardwarových inovací z důvodu tlaku herního průmyslu, jaký známe z platformy PC, je asi nevyhnutelný i u Apple. Až dosud se přitom, z důvodu nižšího rozšíření těchto počítačů, úspěšně platformě Mac OS X vyhýbal. S rostoucím podílem Apple však vývojáři vycítili příležitost a zřejmě tak ani Applu nezbyde nic jiného než začít výrazně navyšovat výpočetní výkon svých počítačů.

Ať tak či onak, Mafia v nativní podpoře Mac OS X jistě potěší. Doufejme, že podobných herních pecek přijde více.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar