Úvodní stránka » Software, Tip redakce

MacX Video Converter Pro do půlnoci zdarma

Vložil na 7.11.2011 – 6.00 Jeden komentář

Až do dnešní půlnoci můžete zcela zdarma stahovat plnou verzi kvalitního konvertoru na různé videoformáty. Jeho služby jistě oceníte, zvláště pak za tuto cenu.

MacX Video Converter Pro je rozhodně zdařilou a přitom zajímavou aplikací, která se určitě může hodit v nejednom případě takřka každému uživateli. Dokáže si poradit s nejrůznějšími formáty videa, a to včetně MKV, FLV nebo stahování z YouTube.

Rozhraní aplikace je velice přehledné. Vše je předpripravené pro konkrétní platformy a zařízení (můžete si tak například snadno připravit výstup optimalizovaný pro iPhone 4 apod.), ovšem všechno lze samozřejmě dle libosti a vašich osobních preferencí a představ měnit.

Tuto zdařilou aplikaci si můžete až do dnešní půlnoci stáhnout zcela zdarma přímo z webu projektu. Na ostatní projekty od stejného vývojového týmu se pak vztahuje výrazná sleva oproti standardním cenám. To vše v rámci Halloween Giveaway.

Máte-li tedy chuť získat pěknou aplikaci zdarma, spěchejte.

MacX Video Converter Pro

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar