Úvodní stránka » Hardware

MacBook Air má 28 procent mezi Apple notebooky

Vložil na 16.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Nejmladší z generace počítačů Mac si získal mimořádnou přízeň mezi uživateli. Svědčí o tom aktuální výsledky prodejů tohoto nejtenčího laptopu současnosti.

MacBook Air si získal svým osobitým designem a minimalistickým návrhem velkou přízeň napříč celým uživatelským spektrem. Jak se ukazuje, stal se také mimořádným prodejním hitem.

V současné době totiž tvoří prodeje MacBook Air již více než 28 % všech prodejů přenosných počítačů značky Apple. To je v konkurenci s již poměrně levným MacBook Pro nebo nedávno ukončeným bílým MacBookem velice zajímavé.

„Air“ si zkrátka našel svůj trh a stal se zajímavým pro všechny skupiny uživatelů. Přispěla k tomu i jeho nedávná inovace a uvedení 11″ modelu. Právě před ním totiž tvořil prodej MacBook Air pouhopouhá tři procenta!

Jak se zdá, v současnosti nejlevnější notebook značky Apple nabízí vše potřebné pro běžnou práci a i když neobsahuje ani optickou mechaniku ani ethernetový port, dobře poslouží všem, kteří hodně cestují nebo potřebují spolehlivý a nepříliš drahý stroj na kancelářskou práci.

Uvidíme, jak se situace dále změní po uvedení „březnového překvapení“, jímž by měla být buď zcela inovovaná varianta MacBook Air nebo výrazně ztenčený MacBook Pro.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar