Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

iPhone 4S druhým nejpopulárnějším na Flickru

Vložil na 22.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Flickr, populární sociální síť pro sdílení fotografií, uvádí přehled nejčastěji používaných fotoaparátů, s nimiž byly jednotlivé snímky pořízeny. iPhone 4S se dostal velice rychle na jednu z předních příček.

Celkovým vítězem na Flickru je iPhone 4, který suverénně poráží i standardní fotoaparáty a je obecně nejvyužívanějším přístrojem pro fotografování na Flickru.

Toto prvenství mu jen tak někdo nevezme. Ovšem jeho současný nástupce, iPhone 4S, začal brzy po svém uvedení na trh vystrkovat růžky a stal se druhým nejpoužívanějším v kategorii mobilních telefonů s fotoaparátem.

I když se ještě neobjevuje v celkovém přehledu, kterému vévodí iPhone 4 následovaný klasickými fotoaparáty, jistě tomu tak nebude dlouho.

Mnozí zkušení fotografové sice nad mobilními telefony s fotoaparátem ohrnují nos, ale faktem je, že kvalitní fotoaparáty ve smartphonech umožnily – a usnadnily – osobnější přístup k focení všem. Už nepotřebujete drahý foťák, který nemáte skoro nikdy u sebe. Stačí iPhone nebo jiný chytrý telefon a uděláte pěknou momentku v dostatečné kvalitě. Není se tedy čemu divit, že právě iPhone 4 se těší i na Flickru takové oblibě.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar