Úvodní stránka » Software, Vybíráme

iOS 5.0.1 přijde do dvou týdnů

Vložil na 4.11.2011 – 6.00 Žádný komentář

Již včera jsme vás informovali o zásadním problému s výdrží iPhone, který se projevuje u části uživatelů po nasazení iOS 5. Apple již vytvořil a nyní testuje opravenou verzi systému.

Apple po uvedení nového iPhone 4S mnoho nadšení nezavalilo. Nejenže mnozí uživatelé čekali více nových funkcí a inovací, ale navíc zde výdrž baterie oproti udávaným hodnotám značně klesala.

Podobný problém brzy po nasazení iOS 5 hlásilo také mnoho dalších užvatelů starších modelů iPhone. Apple proto prověřil některé části kódu a objevil problémy, které za snižování výdrže baterie nesou zodpovědnost.

Právě oprava těchto problémů je klíčovým úkolem minoritní systémové aktualizace iOS 5.0.1, kterou Apple nyní rozesílá registrovaným vývojářům k finálnímu testování. Kromě toho se však dočkáme také přidání multi-taskingových gest pro první generaci tabletu iPad. Dále nás čekají opravy zabezpečení nebo odstranění potíží při práci s dokumenty v iCloud. Apple také dále vyladil Siri, aby zvýšil rozpoznávání hlasových příkazů uživatelů s australským dialektem.

Není zatím známo konkrétní datum, kdy bude iOS 5.0.1 uvolněn pro veřejnost. Ze zákulisní šeptandy je nicméně pravděpodobné, že by se tak mělo stát zhruba v horizontu dvou týdnů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar