Úvodní stránka » Software, Vybíráme

GTA dorazilo na App Store

Vložil na 28.11.2011 – 6.00 Jeden komentář

Populární herní série Grand Theft Auto dorazila v mírně graficky oživené verzi také na App Store. Prozatím jsou k dispozici tři díly, které si můžete uživat v prostředí Mac OS X.

Hra Grand Theft Auto si získala mnoho příznivců už v době, kdy vyšla její první část. Ta ještě nedisponovala 3D efekty, ale šlo o pouhou 2D arkádu. Jezdili jste autem po městě, občas zvedli telefon a dostali úkol a po splnění určitého množství úkolů, které byly stále těžší a těžší, jste si odemkli přístup do dalšího města.

Bohužel, tato původní hra, na níž brzy navázalo pokračování odehrávající se v Londýně, se svojí portace na Mac OS X nedočkala. Až o několik let později začaly vycházet první 3D remaky GTA, které tento titul dále přiblížily současné generaci hráčů. Síťová hra GTA: San Andreas je v dnešní době synonymem kvalitní a moderní „pařby“.

GTA -San AndreasPrávě tři díly z této novodobé epochy GTA se dočkaly svého portování do verzí pro Mac OS X a přístupné jsou prostřednictvím App Store. Cena za každou z nich je € 5.49 EUR, což není vůbec mnoho. Zvláště pro iOS platformu se hry pododbného charakteru prodávají za vyšší ceny.

K dispozici jsou aktuálně tituly GTA III, Vice City a San Andreas. Máte-li tedy chuť si zahrát, neváhejte, svět zločinu vás očekává.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar