Úvodní stránka » Software, Tip redakce

GarageBand přišel na iPhone

Vložil na 4.11.2011 – 12.00 2 komentářů

GarageBand, populární mixážní studio a velice oblíbená a zábavná aplikace, jíž znají uživatelé Mac OS X a iPadu, nyní dorazila také na iPhone a iPod touch.

I když GarageBand rozhodně není profesionální hudební řešení pro skládání kvalitní hudby, dokáže člověka skvěle pobavit, zabavit a mnohdy i něčemu přiučit. Není proto divu, že se z této aplikace stal pojem a je jednou z nejoblíbenějších a nejstahovanějších aplikací pro iPad.

Nyní však Apple aktualizoval GarageBand na verzi 1.1 a spolu s touto aktualizací přinesl, kromě řady vylepšení, také plnou podporu této aplikace i pro iPhone a iPod touch.

Snadno si tak z pohodlí svého telefonu můžete tvořit digitální nahrávky, míchat hudbu a hrát na nejrůznější nástroje. Výsledky si pak můžete přes iCloud nasdílet mezi ostatní svoje Apple zařízení. Jak prosté.

Doplňme, že GarageBand je na iTunes Store k dispozici za € 3.99 EUR, tedy asi 100 Kč.

Více informací o GaradgeBand

2 komentářů »

  • Jindra napsal:

    Proč myslíte, že GB není pro profesionální tvorbu hudby? Podle mě je to profi mixážní studio. Že to moc nestojí ještě neznamená, že to je jen hračka.

    • redakce napsal:

      „Jen hračka“ to bezpochyby není, ale profesionální aplikace taktéž ne. Stejně jako iPhoto není profesionální fotoeditor a iMovie profesionální videostřižna. Je to aplikace zhruba na stejné kvalitativní úrovni – velice dobrá kvalita za rozumnou cenu, ovšem profesionální řešení to opravdu není. Ne kvůli ceně, ale kvůli rozsahu nabízených služeb.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar