Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Další skrytá funkce iOS 5 odhalena

Vložil na 11.11.2011 – 12.00 Žádný komentář

Po nedávném objevení Panoram Mode v útrobách iOS 5 se nyní podařilo odhalit další novou funkci, kterou Apple chystá k ostrému uvedení v některé z nejbližších major verzí.

Nejde o nic menšího než řádek s nápovědou u autokorektur. Ostatně, něco podobného má již delší dobu také Android a v prostředí iOS bychom se této funkce mohli dočkat již s nástupem další major verze, tedy 5.1.

O co ale vlastně konkrétně jde? U textového rámečku nad klávesnicí je nám v rámci autokorektury nabízeno několik možných výrazů, z nichž si můžeme v případě potřeby vybrat. Jde tedy o poněkud inteligentnější způsob textových oprav, než jaký iOS volí dosud.

Tato funkce je však zatím skrytá a aktivovat lze za pomoci iBackupBot. Očekává se také její zpřístupnění v rámci jailbreakové komunity, podobně jako v případě Panorama Mode, o němž jsme vás informovali před několika dny.

Je otázkou, kolik dalších zajímavých funkcí se v útrobách iOS 5 skrývá. Ať tak či onak, již brzy to zjistíme, stačí počkat na iOS 5.1 a vyšší.

Autokorektury

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar