Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

AppStore nabídne předplatné aplikací

Vložil na 23.11.2011 – 6.00 Žádný komentář

AppStore a iTunes Store nově nabídnou uživatelům možnost využití předplatného na zvolené produkty. Jde o poměrně zásadní novinku, kterou uvítají i mnozí vývojáři.

Jde konkrétně o to, že Apple nově vývojářům umožnil využití předplatného – uživatel si tak může v aplikacích zakoupit například na určitou dobu rozšířené vlastnosti anebo si může kupříkladu zakoupit paušální přístup ke všem aplikacím daného vývojáře na určité období.

Taková možnost je vcelku zásadním rozšířením funkcí, jimiž AppStore disponuje a jistě jí brzy začne využívat mnoho vývojářů. Také pro uživatele může být velice užitečná a praktická, protože jim umožní levnější využívání jinak drahých programů, které reálně potřebují jenom občas.

V současné době pracuje na začlenění předplatného tým vývojářů ze studia Big Fish Games. Práve oni najedou i na uvedený model nabídky levnějšího předplatného jinak dražších her (které si však stále budete moci koupit standardním způsobem). Další vývojářské týmy se na začlenění této funkce do svých aplikací a nabídkového portfolia intenzivně připravují a brzy se tak dočkáme prvních vlaštovek.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar