Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Apple Online Store pro dnešní den zlevnil

Vložil na 25.11.2011 – 6.00 Žádný komentář

Dnešní den je v USA vnímán jako významný svátek a Apple v rámci něj pravidelně uvádí zvláštní slevy. Díky nedávno spuštěnému Apple Online Store pro české zákazníky se tentokrát týkají i nás.

Jak se však dalo očekávat, slevy nejsou nikterak dramatické. V zásadě vychází ze slevové akce, kterou Apple uvedl již minulý rok (tehdy se však tato akce ještě českých zákazníků netýkala, protože jsme neměli oficiální přístup k Apple Online Store).

Většina cen se tak snížila maximálně o deset procent, spíše méně. I to je však příjemná sleva, která před Vánoci jistě potěší nejednoho fanouška značky Apple.

Za zmínku však stojí i to, že slevy v tento den se netýkají pouze hardware, ale i mnoha užitečných programů pro Mac nebo iOS. V App Store i iTunes Store tak nalezneme mnoho zajímavých aplikací a her, které doznaly významných slev. Jejich přehled můžete vyhledat například pomocí specilizovných aplikací typu AppShopper a jiných.

Tolik tedy k dnešnímu svátku. Uvidíme, zda se podobných akcí dočkáme častěji. Prozatím jde o příjemné zpestření předvánočního shonu, ale na druhou stranu, výše slevy není v případě hardware natolik markantní, aby kvůli ní stálo za to narychlo kupovat něco, o čem člověk není zatím napevno rozhodnut. Doufejme, že příště se Apple plácne přes kapsu trochu více. ;-)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar