Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Apple chystá zásadní inovace svých produktů

Vložil na 3.11.2011 – 6.00 Jeden komentář

Společnost Apple se v průběhu příštího roku chystá uvést zcela inovované a přepracované modely takřka všech svých produktů. Dočkáme se tak iPhone 5 i přepracovaných Maců.

Jsou-li zdroje magazínu Digitimes věrohodné, můžeme se v roce 2012 dočkat kompletního přepracování většiny produktů značky Apple. Vyhnout by se neměla ani mobilním zařízením, ani počítačům.

Očekává se, že největším hitem roku 2012 bude iPhone 5, kterého bychom se měli dočkat někdy začátkem léta. Rozdíl proti současným generacím (iPhone 4/4S) by měl být, pokud jde o design, stejně zásadní jako přechod z 3GS na 4.

Těšit se tak téměř jistě můžeme na větší a lepší displej, ještě kvalitnější fotoaparát s lepší optikou a mnoho dalších inovací, o nichž se postupem času jistě opět dozvíme (přinejmenším ze „ztracených prototypů“, které již tradičně nalezne někdo z redakce NY Times či dalších významných periodik v baru).

Pravděpodobné je také uvedení tabletu iPad 3, který by údajně mohl dostat Retina displej a taktéž lepší fotoaparát. Zároveň by měl být vybaven hlasovým ovládáním Siri, které Apple představil spolu s iPhone 4S.

Dalších inovací se pak dočkáme i u MacBook Pro, MacBook Air a stolních počítačů. Očekává se, že změny, které Apple na příští rok naplánoval, budou stejně významné, jako když MacBook Pro přešel na hliníkové unibody. Nechme se tedy překvapit.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar