Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

25. listopad: Den splněných přání

Vložil na 22.11.2011 – 6.00 Jeden komentář

Apple na tento pátek přichystal výrazné slevy na své produkty, které si budete moci za zvýhodněné ceny nakoupit prostřednictvím služby Apple Online Store.

Podobnou akci přichystal Apple již před rokem, kdy ještě Apple Online Store nebyl přístupný českým zákazníkům. Tentokrát se však dočkáme i my. Prozatím je jasné, že se dočkáme výrazných slev (minule to bylo kolem 100 USD na jednotlivé výrobky, nyní se spekuluje o vyšších částkách).

Ve hře je dále možnost, že Apple uvedl v tento pátek i speciální edice některých doplňků nebo výrazně zvýhodněné balíčky. Ať tak či onak, vše vypukne již tento pátek a proto nezapomeňte v rámci předvánočního šílenství navštívit český Apple Online Store a pořídit zde dárky pro své nejbližší.

Den splněných přání

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar