Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vzpomínka na Steva

Vložil na 20.10.2011 – 6.00 Jeden komentář

V průběhu včerejšího dne proběhla velká vzpomínková akce na počest Steva Jobse, kterou zorganizoval Tim Cook a Steve Wozniak přímo v sídle společnosti Apple v Cupertinu.

Při té příležitosti Apple uzavřel všechny své obchody Apple Store po celém světě na hodinu a půl a umožnil zaměstnancům, kteří se nemohli osobně zúčastnit, sledoval online přenos z této akce.

Na ní vystoupil kromě současného CEO, Tima Cooka, tak dlouholetý Stevův přítel a spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Wozniak, přezdívaný Woz.

Zároveň Walter Isaacson, autor Stevovi oficiální biografie, uvedl v magazínu Time zajímavý článek, ve které shrnuje některé ze svých osobních postřehů a zkušeností, jež nasbíral při četných setkáních a desítkách rozhovorech právě se Stevem.

Apple také v průběhu včerejšího dne začal zveřejňovat kondolence, které obdržel z celého světa. V průběhu včerejšího dne se vybrané z nich zobrazovaly přímo na hlavní stránce apple.com, nyní je můžeme nalézt na samostatné stránce.

Steve Jobse - umrti (vlajky)

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar