Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhrajte MindNode, tvůrce myšlenkových map

Vložil na 10.10.2011 – 6.00 Jeden komentář

Jak se již stalo tradicí, přichystali jsme pro vás na tento týden další ze série soutěží o zajímavý software. Tentokrát s námi můžete soutěžit o skvělý nástroj pro tvorbu myšlenkových map, MindNode.

Po mnoha jiných zajímavých aplikacích vám dnes přinášíme jeden spíše manažerský nástroj. MindNode skvěle poslouží při plánování úkolů a událostí. Jde totiž o jeden z nejlepších nástrojů pro tvorbu myšlenkových map.

Chcete-li se soutěže zúčastnit, stačí, když nám prostřednictvím kontaktního formuláře napíšete jméno jednoho ze známých prvních uživatelů, kteří s myšlenkovými mapami pracovali již ve starověku. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 10. října do 16. října, v pondělí 17. října 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar