Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o MindNode

Vložil na 17.10.2011 – 6.00 Žádný komentář

Celý minulý týden jste na AppZone.cz mohli soutěžit o skvělou aplikaci MindNode pro tvorbu komplexních myšlenkových map. Nyní je čas vyhlásit vítěze.

Myšlenková mapa (někdy také mentální mapa) je graficky uspořádaný text doplněný obrázky s vyznačením souvislostí. Po staletí byla využívána k učení, pamatování, grafickému zobrazení nebo řešení problémů. Jedním z jejích prvních uživatelů byl Porfyrios z Tyru, což je také správná odpověď na soutěžní otázku.

V dnešní době zažívají myšlenkové mapy svůj comeback a celosvětový boom. I když na pohled není na myšlenkových mapách nic složitého, jeden problém zde přeci jenom je – nalezení vhodného nástroje. Dříve se myšlenkové mapy kreslily ručně, avšak v digitálním věku by taková práce nebyla příliš efektivní. Zvláště pak, když chceme jednotlivé uzly větvit, upravovat, měnit atd.

Na výběr je dnes velké množství nástrojů, ovšem jen minimum z nich nabízí pohodlný komfort a kvalitní zázemí pro jednoduchou a přitom ve výsledku dobrou práci. Jedním z nich je i MindNode. Právě o ten jste mohli po celý uplynulý týden soutěžit.

Z velkého množství výherců jsme vylosovali jednoho výherce, jímž se stal Radek M. Gratulujeme!

A vy ostatní nezoufejte. Prozradím, že pro vás chystáme opravdovou lahůdku…

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar