Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o ABBY FineReader Express

Vložil na 3.10.2011 – 6.00 Žádný komentář

Na AppZone.cz tradičně soutěžíme o hodnotný software. Nyní jste mohli po celý uplynulý týden soutěžit o aplikaci ABBY FineReader Express v pořizovací hodnotě cca 2000 Kč. Kdo se stal šťastným vítězem?

Na úvod dovolte, abychom připomněli, o co jste mohli v uplynulém týdnu vlastně hrát. ABBY FineReader má dlouholetou tradici na platformě MS Windows, pro níž existuje celá řada mutací tohoto skvělého nástroje pro profesionální OCR (tedy převod textu z obrázku zpět na editovatelný text). Před časem se však objevila také varianta pro Mac OS X – ABBY FineReader Express.

Slovíčko „Express“ napovídá, že jde o praktické a efektivní řešení navržené pro maximálně jednoduchou práci. Co je však důležitější, výsledky tohoto nástroje jsou i vysoce kvalitní. Jako zdroj můžete použít obrázky, ale i PDF dokumenty, které snadno přetvoříte například do editovatelného RTF.

Za celý týden nám přišlo neuvěřitelných 248 odpovědí, čímž se ABBY FineReader Express zařadil na zlatou příčku mezi dosud nabízenými hlavními cenami v našich soutěžích. Vítěz však může být pouze jeden a v tomto případě se jím stal pan František H.

Vítězi gratulujeme a vám, kteří jste tentokrát nevyhráli, přejeme mnoho štěstí zase v další soutěži, kterou pro vás již chystáme na další týden. A věřte, že bude o co stát.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar