Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Úspěch iPhone 4S překonal očekávání

Vložil na 18.10.2011 – 6.00 Žádný komentář

Vysoká prodejnost nového iPhone 4S je, zejména s ohledem na relativně malá vylepšení proti předchozímu modelu, skutečně zarážející.

Již během prvních 24 hodin od jeho uvedení do prodeje se prodalo více než milion kusů. Nyní Apple ohlásil dosažení čtyř milionů prodaných telefonů této modelové řady.

Jde o skutečně mimořádná čísla, která ale svědčí o velkém zájmu a podpoře ze strany zákazníků a fanoušků značky Apple. I když prvotní recenze nového „4S“ nebyly úplně nejpříznivější, stal se již tradičně jakýmsi znakem luxusu.

Ještě rychleji než iPhone 4S se však šíří nová verze mobilního operačního systému – iOS 5. Počet stažení již překonal 25 milionů, takže lze říci, že z více než 300.000.000 iOS zařízení, která byla dosud prodaná, již téměř deset procent uživatelů aktualizovalo na nejnovější verzi iOS. Takové číslo je opět fascinující.

Nechme se překvapit, s jakými objemy prodejů bude Apple operovat v budoucnu. Již nyní je zřejmé, že chystaný iPhone 5, kterého bychom se měli dočkat v průběhu příštího roku, bude opravdovým hitem a vyslouží si ještě větší a rychlejší nárůst prodejů nežli současný iPhone 4S. Jde totiž o model, jehož vývoji a ladění designu se v posledních měsících svého života intenzivně věnoval Steve Jobs. Slibuje také zcela přepracovaný design a ohromnou spoustu novinek. Nechme se ale překvapit, vše jsou zatím pouze spekulace.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar