Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte disk Wi-Drive

Vložil na 24.10.2011 – 6.00 Jeden komentář

Na konec října jsme pro vás připravili skutečně unikátní soutěž. Můžete vyhrát revoluční mobilní flash harddisk od společnosti Kingston, Wi-Drive!

Disk Wi-Drive, spolu s vlastní aplikací Kingston Wi-Drive, která je k dispozici v App Store, uživatelům umožňuje přehrávat videa, poslouchat hudbu nebo sdílet soubory s dalšími majiteli zařízení značky Apple. Bezdrátový disk má výrazný design, vejde se do kapsy a využívá technologii založenou na pamětích typu flash pro ukládání dat přes rozhraní USB z přenosných i stolních počítačů. Tato data jsou pak snadno v disku Wi-Drive k dispozici prostřednictvím vestavěné bezdrátové technologie, aniž by bylo nutné se k disku připojovat pomocí kabelu nebo přes Internet. Ve stejný okamžik mohou s různými typy souborů na jediném disku Wi-Drive pracovat až tři různí uživatelé, kteří přitom mohou zůstat připojeni k Internetu.

Tento pevný disk můžete nyní vyhrát v soutěži, která bude výjimečně probíhat celých čtrnáct dní, tedy od 24. října do 6. listopadu 2011. Chcete-li se soutěže zúčastnit, stačí, když nám prostřednictvím kontaktního formuláře napíšete v jakých kapacitních variantách je tento disk k dostání v prodeji. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 24. října do 6. listopadu, v pondělí 7. listopadu 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar