Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž pokračuje: vyhrajte Wi-Drive

Vložil na 31.10.2011 – 6.00 Žádný komentář

Ještě celý tento týden můžete soutěžit o wifi disk z dílny společnosti Kingston, Wi-Drive. Díky němu můžete snadno sdílet data mezi vašimi iOS zařízeními.

Soutěž jsme spustili již minulé pondělí a výjimečně byla nastavena, s ohledem na vysoce zajímavou výhru, na dva týdny. Jen za první týden, který je nyní za námi, nám přišlo rekordních 647 soutěžních hlasů!

Disk Wi-Drive, spolu s vlastní aplikací Kingston Wi-Drive, která je k dispozici v App Store, uživatelům umožňuje přehrávat videa, poslouchat hudbu nebo sdílet soubory s dalšími majiteli zařízení značky Apple. Bezdrátový disk má výrazný design, vejde se do kapsy a využívá technologii založenou na pamětích typu flash pro ukládání dat přes rozhraní USB z přenosných i stolních počítačů. Tato data jsou pak snadno v disku Wi-Drive k dispozici prostřednictvím vestavěné bezdrátové technologie, aniž by bylo nutné se k disku připojovat pomocí kabelu nebo přes Internet. Ve stejný okamžik mohou s různými typy souborů na jediném disku Wi-Drive pracovat až tři různí uživatelé, kteří přitom mohou zůstat připojeni k Internetu.

Tento pevný disk můžete nyní vyhrát v soutěži, která bude výjimečně probíhat celých čtrnáct dní, tedy od 24. října do 6. listopadu 2011. Chcete-li se soutěže zúčastnit, stačí, když nám prostřednictvím kontaktního formuláře napíšete v jakých kapacitních variantách je tento disk k dostání v prodeji. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 24. října do 6. listopadu, v pondělí 7. listopadu 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar