Úvodní stránka » Novinky

Nový MacBook Pro již příští týden?

Vložil na 21.10.2011 – 6.00 Žádný komentář

Objevily se zprávy, podle nichž bychom se v průběhu příštího týdne mohli dočkat nového oživení v řadě laptopů MacBook Pro. Podívejme se na ně blíže.

Informace o nové řadě MacBook Pro se neobjevily poprvé. Spekulovalo se o nich již v průběhu července a později i v srpnu. Nyní se však zdá, že doba uzrála a skutečně bychom se uvedení inovovaných MacBook Pro mohli dočkat.

Nepůjde ovšem o nikterak zásadní změnu oproti stávajícím modelům, jež Apple představil počátkem letošního roku. Dočkáme se spíše kosmetických změn a hardwarových oživení.

To hlavní, čím by měla nová generace Macbook Pro zaujmout, je procesor. Narozdíl od předchozích modelů by totiž tyto měly být osazený čtyřjádrovými i7 procesory společnosti Intel s vyšší frekvencí (přes 3 GHz) a větší L3 cache. Zároveň by přitom mělo dojít ke snížení spotřeby celého počítače, což je zdůvodněno použitím modernější technologie pro přípravu energeticky méně náročných procesorů.

Jako údajné datum uvedení se v médiích objevují termíny mezi úterkem a čtvrtkem příštího týdne. Zdali tomu tak opravdu bude, to se již brzy dozvíme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar