Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone 4S dnes v předprodeji

Vložil na 7.10.2011 – 6.00 Žádný komentář

Dnešním dnem se nový iPhone 4S oficiálně dostává do předprodeje. Ten bude kromě některých operátorů zahájen samozřejmě také na stránkách Apple Store, které se v současné době odmlčely.

Jak bývá zvykem, stránky elektronického obchodu společnosti Apple jsou vždy před uvedením zásadního produktu na chvíli staženy a nahrazeny cedulkou „We’ll be back soon“. Přesně to se stalo také nyní.

Důvodem je přicházející iPhine 4S, který byl představen toto úterý na keynote vedené Timem Cookem. Ten oznámil, že inovovaný iPhone 4S přijde v USA do prodeje 14. října, ovšem v předprodeji se objeví již dnes, tedy 7. října. Připomeňme, že do České republiky by měla první zásilka nejmodernějšího smartphone dorazit o čtrnáct dní později proti Americe, tedy 28. října.

S ohledem na aktuální nedostupnost Apple Store, která se týká i nedávno spuštěné české mutace, lze usuzovat, že je elektronický obchod Applu právě na předporodej tohoto telefonu připravován.

Již dnes bychom se tak snad mohli dozvědět i koncové ceny nedotovaných přístrojů pro Českou republiku. Jediné ceny, které Apple totiž prozatím uvedl, se týkají dotovaných telefonů se smlouvou na dva roky, a to pouze v USA. Ceny nedotovaných přístrojů nebyly na keynote ani po ní zmíněny. Jakmile se tedy dozvíme více, budeme vás samozřejmě informovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar