Úvodní stránka » Software, Tip redakce

iPad aplikace pro Facebook konečně uvolněna

Vložil na 11.10.2011 – 12.00 2 komentářů

Ač se v poslední době spekulovalo, že Facebook uvede svou iPad aplikaci až v průběhu zítřka, zároveň s uvolněním iOS 5, již nyní je k dispozici v iTunes Store.

iPad verze klienta pro Facebook byla dlouhou dobu tím, po čem mnozí uživatelé marně volali. Vznikla proto řada jiných neoficiálních klientů, jež si získaly mnoho příznivců po celém světě. Facebook se však před časem konečně rozhoupal a rozhodl se uvést také oficiální aplikaci pro tablet.

Výhodou klienta pro iPad je plnohodnotná podpora chatu, prohlížení obrázků na celé ploše tabletu nebo spouštění aplikací provázaných s uživatelským účtem.

Spekuluje se, kdy Facebook uvede obdobnou aplikaci pro operační systém Android, avšak dle dosavadních zpráv se nic takového ještě aktivně nechystá. iPad je tak prvním tabletem, který dostal oficiální aplikaci pro Facebook a zřejmě tomu tak ještě nějakou dobu bude.

Nyní tedy můžete využívat oficiálního klienta pro Facebook jak na iPadu, tak i na svém iPhone. Konečně!

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar