Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

iCloud má již 20 milionů uživatelů

Vložil na 18.10.2011 – 12.00 2 komentářů

Služba iCloud, kterou Apple uvedl spolu s představením nového iOS 5, získala již přes dvacet milionu uživatelů na celém světě. Jak se jí to podařilo?

V první řadě si přiznejme, že takřka každý, kdo přešel na nový iOS 5, se aktivně zapojil také do iCloud. Důvod je prostý – vysoká integrace této služby do prostředí nového operačního systému a její automatická podpora.

Z více než 25 milionů uživatelů proto přes 20 milionů velice rychle začalo využívat také tuto službu. Je to vcelku logické. Přesto ale ne všichni jsou zcela spokojeni.

Důvod je v synchronizaci aplikací – právě na tom nyní Apple údajně intenzivně pracuje a chystá tedy i rozšíření možností iCloud na cloudovou synchronizaci nově zakoupených iOS aplikací mezi iPhonem, iPadem, iPodem a případně dalšími budoucími iOS zařízeními.

Dále chybí prozatím funkční klient pro Mac OS X Snow Leopard. Zdá se však, že toho bychom se mohli dočkat již ve verzi 10.6.9, která by měla být posledním velkým updatem Snow Leoparda. Až dosud je totiž desktop klient pro iCloud dostupný pouze v Mac OS X Lion.

A co vy, využíváte iCloud?

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar