Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

ČT 24 – Interview: Muž, který vyhodil Steva Jobse

Vložil na 26.10.2011 – 12.00 Jeden komentář

Česká televize na svém zpravodajském kanálu ČT 24 včera uvedla rozhovor s Johnem Sculleym, bývalým šéfem firmy Apple a PepsiCo. Tento člověk byl zodpovědný za odchod Steva Jobse z Apple.

John Sculley byl vždy považován za jednoho z nejlepších amerických manažerů současnosti. Šéfoval kromě jiného například společnosti PepsiCo a na řadu let vystřídal dokonce Steva Jobse v pozici generálního ředitele společnosti Apple.

Sám Jobs přitom Johna do Apple přivedl. Důvod byl prostý – zcela spoléhal na jeho manažerské a obchodní dovednosti a věřil, že právě tento muž bude pro Apple výraznou změnou a jistou ekonomickou pojistkou na cestě k lepším zítřkům. Bohužel, vše mělo poněkud odlišný vývoj.

Chcete-li se o Johnu Sculleym dozvědět více, můžete se podívat na rozhovor, který s ním v rámci pořadu Interview uvedl zpravodajský kanál ČT 24.

Celý rozhovor můžete shlédnout na stránkách České televize.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar