Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Apple vydal iTunes 10.5

Vložil na 12.10.2011 – 6.00 2 komentářů

V průběhu dnešního dne bychom se měli dočkat uvedení iOS 5. Z toho důvodu Apple včera v odpoledních hodinách našeho času aktualizoval také iTunes.

Právě v průběhu dnešního odpoledne můžeme očekávat uvedení finální verze iOS 5, respektive možnost jeho stažení. Nová verze mobilního operačního systému značky Apple přinese kromě jiného vylepšené notifikace a možnost jejich skupinového zobrazení v centru notifikací, dále se dočkáme wifi synchronizace s iTunes – tedy nebude již nutné propojovat iPhone s počítačem, a to ani při upgradu iOS na vyšší verze – a v neposlední řadě služby iCloud.

iCloud je novinkou, která nahradí koncepčně zastaralou službu MobileMe a umožní uživatelům sdílení dat, fotek a aplikací mezi všemi zařízeními značky Apple, která vlastní, případně i jejich zpřístupnění dalším uživatelům. Základní prostor, 5 GB, bude k dispozici zdarma, ovšem nic nebrání dokoupit si další místo, a to až do kapacity 200 GB.

Služba iCloud i iOS 5 budou dnes uvedeny společně, s největší pravděpodobností někdy v odpoledních či večerních hodinách našeho času. K plnohodnotnému nasazení nového iOS 5 však potřebujete právě aktuální verzi iTunes, tedy 10.5. Spolu s ní se také mění některé licenční podmínky, jimiž jsou uživatelé vázaní.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar