Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Apple TV nyní v ČR

Vložil na 31.10.2011 – 12.00 2 komentářů

Apple TV, daší zajímavá hračka z dílny společnosti Apple, se konečně oficiálně dostává do České republiky. Pojďme se na její možnosti podívat blíže.

Ač se o tom nikde příliš nemluví, spolu s pátečním uvedením iPhone 4S do prodeje v České republice došlo také k uvedení Apple TV pro české zákazníky.

Tato multimediální stanice umožňuje pohodlné přehrávání videí z iTunes, půjčování filmů i jejich zakupování online. Zkrátka po nedávném uvedení filmů v iTunes nyní Apple TV nabízí plné využití těchto – pro české uživatele nových – funkcí.

Vše je velice pohodlné a snadné, jak už jsme si koneckonců u Apple zvykli. Stačí, když tuto věcičku za necelé tři tisíce korun připojíte k televizi a pak už si jen prostřednictvím svého Apple ID zakupujete nebo půjčujete vybrané filmy.

Bohužel, české filmy v nabídce prozatím chybí. To by se však mělo, dle našich exkluzivních zdrojů, změnit již v průběhu listopadu. Ještě před koncem roku bychom se totiž měli dočkat zařazení mnoha kvalitních českých filmů do nabídky. Pak si budete moci snadno půjčit v HD kvalitě i ty nejzajímavější „pecky“ z produkce předních českých filmových tvůrců.

2 komentářů »

  • O2 TV napsal:

    O něco podobného už se snažila O2, ale kvůli kvalitě a chabé nabídce to za moc nestojí. TV on demand je určitě cesta do budoucna, ale zatím ne pro nás. Až tam Apple umožní dodrátovat titulky apod., tak se bude dát uvažovat o nasazení.

    • Jiří napsal:

      Ono záleží jak se k tomu postaví i čeští producenti. Pokud tam začnou sypat české filmy a zapojí se třeba i televize s dabovanými seriály atd. tak by to význam určitě mít mohlo.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar