Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Apple odhalil ceny iPhone 4S

Vložil na 7.10.2011 – 12.00 2 komentářů

Společnost Apple dnes na svých stránkách Apple Store spustila možnost předobjednání nejnovějšího modelu chytrého telefonu iPhone. I když české ceny zatím neznáme, můžeme je odvozovat ze zahraničních.

Apple dnes zveřejnil ceny svých telefonů iPhone 4S bez dotace a vazby na operátora. Ceny jsou však uvedené pouze v některých jazykových mutacích internetového Apple Store. V české variantě dosud ceny chybí a jejich konečnou výši pro české zákazníky proto neznáme.

Při pohledu do kanadského Apple Store však vidíme, že ceny nejsou nijak extrémní. V případě 16 GB verze nového iPhone 4S zaplatíte $ 649 CAD (tedy asi 11.500 Kč). V případě 32 GB verze si sáhnete do kapsy pro $ 749 CAD (cca 13.500 Kč) a u nejvyššího modelu, 64 GB verze, pak pro $ 849 CAD (tedy zhruba 15.500 Kč).

Podobné ceny lze očekávat, díky nedávnému spuštění českého Apple Store, také u nás. Oproti předchozí variantě, iPhone 4, jde tedy o celkem výrazné zlevnění. Nechme se však překvapit, jestli tomu tak skutečně bude.

Připomeňme, že zatímco v některých vybraných zemích se nový iPhone 4S začne prodávat již 14. října, u nás by se měl do prodeje oficiálně dostat až o dva týdny později, 28. října.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar