Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Vzhled nového iPhone 5 prozradila fólie

Vložil na 15.9.2011 – 12.00 Žádný komentář

Jak se zdá, design nového iPhone 5 nyní prozradila ochranná fólie na displej. Právě její návrh, je-li pravý a oficiální, totiž jasně demonstruje některé parametry nového telefonu.

Zprávu o nové fólii přinesl hongkongský magazín UnWire.hk, kde se objevily také její fotografie. Dosud se však nepotvrdilo, zda se skutečně jedná o oficiální screenprotector z dílny Applu či zda byl alespoň dle jeho specifikací vyroben, proto uvedené informace musíme chápat s rezervou.

Vzhled ochranné fólie však dává logický obrázek o tom, co se v posledních týdnech v médiích již objevilo a vše spojuje do jasného celku. Pravděpodobnost, že jde o pravou fólii pro iPhone 5, tak není zcela zanedbatelná. Stále je ale ve hře i možnost nové generace iPod Touch, která by se od iPhone 5 mohla znatelně lišit a fólie by mohla být určena pro ní.

Ochranná fólie pro iPhone 5 (1)Ať tak či onak, nová fólie je o poznání větší nežli současný iPhone 4 (viz fotografie). To potvrzuje osazení telefonu větším displejem. Dále se spodní část, kde očekáváme umístění tlačítka Home, výrazně protáhla do šířky. I o tomto možném vývoji již média dříve spekulovala a objevilo se i několik údajných krytů iPhone 5, kde bylo právě toto tlačítko tímžo způsobem protaženo.

Ochranná fólie pro iPhone 5 (2)Zda jde nebo nejde o podvrh, to bychom se mohli dozvědět již příští nebo přespříští týden. Zatím nezbývá než čekat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar