Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Vyšel nový VMware Fusion

Vložil na 15.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Před několika dny jsme se dočkali aktualizace populárního virtualizačního nástroje Paralells Desktop. Nyní vychází nová verze také jeho hlavního konkurenta a současného lídra v této oblasti, VMware Fusion.

Včera jsme se dočkali uvolnění finální verze čtvrté řady VMware Fusion. Tento nástroj umožňuje na lokálním počítači pohodlně a především plnohodnotně virtualizovat další operační systémy, vč. například MS Windows 7 či další kopie Mac OS X. Prostředí je navíc přímo integrováno se systémovým, takže je možné, pokud si to uživatel nastaví, spouštět některé aplikace z MS Windows přímo v prostředí Mac OS X (pochopitelně se na pozadí spustí celý systém, ovšem nezabírá místo na obrazovce).

V nové verzi VMware Fusion s pořadovým číslem 4 se dočkáme více než devadesáti novinek a vylepšení. Vesměs došlo pochopitelně k úpravám, jež mají za úkol vytěžit maximum z Mac OS X 10.7 „Lion“, respektive nových funkcí, které další generace operačního systému Mac OS X přinesla.

Dočkáme se tedy podpory full-screen aplikací, zvýšení rychlosti i grafického výkonu pro 3D efekty a Aero, stejně jako mnoha dalších zajímavých a vysoce praktických novinek.

Nová verze VMware Fusion je nyní do konce roku k dispozici za akční cenu $ 49.99 USD, poté bude cena zvýšena na $ 79.99 USD. V případě, že jste si pořídili VMware Fusion 3 po 20. červenci, máte nárok na upgrade na tuto verzi zcela zdarma.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar