Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhrajte hru Polda 3

Vložil na 12.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Po velice úspěšném soutěžním týdnu o hru Polda 2 na nás mnoho čtenářů naléhalo, abychom připravili také soutěž o další díl z této skvělé herní série. A protože našim čtenářům nasloucháme, vyslyšeli jsme vás.

Spolu s vývojářskou společností Zima Software, která za úspěšnou sérií her Polda stojí, jsme pro vás na celý tento týden připravili soutěž o další pokračování hry Polda pro iOS zařízení, tentokrát s pořadovým číslem 3. Recenzi této hry jsme přinesli již v uplynulém týdnu.

A o čem že hra vlastně je? Pankrác se zde opět vrací. Tentokrát však bez slušivé policejní uniformy a blýskavého služebního odznaku. Stal se soukromým detektivem. Nic jiného mu totiž po vyhazovu od policie nezbylo. Nemůže tedy už ochromovat své protivníky oním klasickým „jménem zákona“, ale na druhou stranu mu už právě tento zákon nesvazuje při náročném pátrání ruce a nebrzdí ho v rozletu.

První zákazník, tedy zákaznice, na sebe nedá dlouho čekat. Případ se zpočátku zdá více než triviální. Posuďte sami – co zajímavého může být na pátrání po kuchaři, kterého hledá jeho bývalá manželka. To je však jen začátek.

Jak vše dopadne, to se můžete dozvědět i vy. Stačí, když se zúčastníte soutěže, která na AppZone.cz probíhá po celý tento týden. Vaším úkolem je napsat, ve kterém městě se odehrává příběh hry Polda 2. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 12. září do 18. září, v pondělí 19. září 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar