Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhrajte ABBY FineReader Express

Vložil na 26.9.2011 – 6.00 Jeden komentář

Stalo se již zvykem, že pro vás na AppZone.cz chystáme zajímavé soutěže o hodnotný software. Také v tomto týdnu s námi můžete soutěžit, tentokrát o skvělý OCR nástroj ABBY FineReader Express.

Po sérii pěkných her pro iPhone pro vás tentokrát máme přední OCR nástroj, ABBY FineReader Express, který využívají nejen profesionální grafici. S ohledem na vysokou cenu produktu (€ 79.99 EUR, tedy asi 2000 Kč) však není přístupný všem, kdo by rádi možnosti OCR využili. Nyní však můžete tento program získat zcela zdarma.

Připomeňme, že ABBY FineReader má dlouholetou tradici na platformě MS Windows, pro níž existuje celá řada mutací tohoto skvělého nástroje. Před časem se však objevila také varianta pro Mac OS X. Právě o ní – ABBY FineReader Express – můžete v tomto týdnu soutěžit.

Slovíčko „Express“ napovídá, že jde o praktické a efektivní řešení navržené pro maximálně jednoduchou práci. Co je však důležitější, výsledky tohoto nástroje jsou i vysoce kvalitní. Jako zdroj můžete použít obrázky, ale i PDF dokumenty, které snadno přetvoříte například do editovatelného RTF.

Chcete-li se soutěže zúčastnit, stačí, když nám prostřednictvím kontaktního formuláře napíšete alespoň tři typy zdrojových souborů, které lze pro ABBY FineReader Express použít. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 26. září do 2. října, v pondělí 3. října 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar