Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o hru Polda 3

Vložil na 19.9.2011 – 6.00 Jeden komentář

V průběhu uplynulého týdne jste s námi mohli soutěžit o úžasnou českou hru pro iOS zařízení „Polda 3″. Tato hra, která je remakem původní PC verze, si získala velikou oblibu také na iOS zařízeních.

Jak je na AppZone.cz zvykem, pravidelně s námi můžete soutěžit o zajímavý software nejrůznějšího charakteru. Již jste měli možnost vyhrát nějrůznější GTD nástroje, gragické editory či velké množství her. A právě hru jste u nás mohli vyhrát i nyní. Konkrétně pak titul Polda 3, který v soutěži vystřídal svého staršího bratříčka Poldu 2.

Těší nás veliký zájem, který prozrazuje množství obdržených odpovědí (tentokrát jich dorazilo rovných 103). Bohužel odpovědi, které jste psali do komentářů k článku, byly s ohledem na vyhlášená pravidla smazány a nebyly započítány.

Z došlých odpovědí jsme vylosovali nikoliv jednoho, ale stejně jako u předchozí soutěže hned tři šťastlivce, kteří Poldu 3 získají! Výherci se tentokrát stali Michal L., Hana P. a Sofie R. Gratulujeme!

Vám, kteří jste tentokrát nevyhráli, přejeme více štěstí v příští soutěži, kterou pro vás připravujeme již na další týden. A věřte, že bude o co stát.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar