Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o hru Polda 2

Vložil na 5.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Celý minulý týden jste s námi mohli soutěžit o úžasnou českou hru pro iOS zařízení „Polda 2″. Tato hra, která je remakem původní PC verze, si získala značnou popularitu, není proto divu, že nám přišlo tolik odpovědí.

Městečko Marsias známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě „DNA revolution“ nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře a právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku – volbu své klonované Miss. Když v tom do jejich plánů vkročí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijete nespočetná dobrodružství.

Tuto hru si detailněji představíme také v recenzi, kterou pro vás již chystáme na tento týden. Mnozí však Poldu a všechna jeho pokračování dobře znají, o čemž svědčí také rekordní množství správných odpovědí, celkem 131.

Z došlých odpovědí jsme vylosovali nikoliv jednoho, ale hned tři šťastlivce, kteří Poldu 2 získají! Výherkyněmi se tentokrát staly tři ženy, a to Helena T., Jana M. a Petra A. Gratulujeme!

Vám, kteří jste nevyhráli, přejeme více štěstí v příští soutěži, kterou pro vás připravujeme již na další týden. A můžeme prozradit, že s Poldou jste se na stránkách AppZone.cz neviděli naposledy!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar