Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Studentská sleva na počítače Apple

Vložil na 2.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Apple ve světě připravil již řadu cenově zvýhodněných prodejních akcí svých produktů pro studenty. Vždy jim umožní nakoupit vybrané produkty s příjemnou slevou či pořídit unikátní konfigurace počítačů, které nejsou standardně zařazeny do prodeje. Slevová akce nyní přichází také do České republiky.

Společnost Apple letos v ČR spustí slevovou kampaň pro studenty a učitele z vysokých škol. Kampaň Zpátky do školy začne 5. 9. a skončí 14. 11. 2011. V této době si školou povinní budou moci koupit počítače od Apple (kromě Mac mini a iPadu) ve vybraných obchodech s nevídanou 12 % slevou.

Podrobnějí informace budou k dispozici od 5. 9. na prodejnách iStyle, iSetos, QStore a iWorld. Studenti (nebo případně učitelé) se musejí prokázat platným studentským dokladem.

Jestli stále váháte, zda si nějakou hračku nakousnutým jablkem ve znaku pořídit, zde je alespoň pár tipů na užitečné aplikace, které jistě při svém studiu oceníte.

1. Stanza
odkaz: iTunes Store
Zdarma. Pro iPod, iPhone a iPad. Čtečka elektronických knih, která navíc obsahuje ohromný výběr klasické (a dost často povinné) literatury zdarma.

2. iHomework
odkaz: iTunes Store
Perfektní organizér – úkoly, rozvrh, poznámky. Všechno na jednom místě.

3. World Atlas by National Geographic
odkaz: iTunes Store
Naprosto skvělý atlas světa s podrobnými informacemi o každé ze zobrazených zemí.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar