Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Stáhněte si hru Portal zdarma

Vložil na 20.9.2011 – 6.00 3 komentářů

Oblíbená hra Portal patří mezi velice populární logické 3D pecky, které jsou v současnosti k dispozici pro různé platformy. Nově také pro Mac OS X, kde si ji můžete dnes stáhnout zadarmo.

Hra Portal je jednou z mnoha, které si můžete zahrát prostřednictvím služby Steam od společnosti Valve. Steam si můžete zcela zdarma stáhnout a vytvořit si na něm účet. Poté máte na výběr z desítek her, které si můžete stáhnout a zahrát. Většina je samozřejmě placená.

Mezi těmito hrami nechybí ani vysoce populární Portal, který se nyní dočkal i druhého pokračování. První díl této hry je však po omezenou dobu, která vyprší právě dnes, k dispozici uživatelům Maců zcela zdarma.

Stačí, když si stáhnete instalační balíček a Steam už se o vše postará. Po stažení, instalaci a aktualizaci hry máte plnou verzi logické pecky Portal k dispozici zcela zdarma.

Portal (1)V této hře se pohybujete ve světě Half Life, ovšem namísto bezduchého střílení plníte logické úkoly. Ty jsou zpočátku triviální, avšak postupem času se samozřejmě stávají značně obtížnějšími. Grafické i fyzikální zpracování hry je velice dobré a určitě zaujme i náročnější hráče.

Nejde sice o akční řežbu, ale pro relax a procvičení logického myšlení poslouží opravdu dobře.

3 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar