Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Paralells Desktop 7 přichází

Vložil na 2.9.2011 – 12.00 Žádný komentář

Virtualizace je moderním trendem a v prostředí Mac OS X je používání paralelních operačních systémů dobré zejména v případě, že pro svou práci potřebujete nějaký program, jež dosud nebyl na platformu Apple portován. A právě s tím vám pomůže nová verze Paralells.

Paralells Desktop 7 jsou novou verzí jedné ze dvou nejoblíbenějších virtualizačních platforem pro Mac OS X. Můžete zde pohodlně spouštět různé operační systémy, především pak ale MS Windows, k čemuž je celá aplikace primárně navržena.

Nová verze Paralells byla navržena tak, aby lépe odrážela vlastnosti a možnosti Mac OS X 10.7 „Lion“. Najdeme zde proto podporu Launchpadu a Mission Control pro aplikace z MS Windows. Dále můžeme nainstalovat až dva virtuální stroje s Lionem, což nově umožňují licenční podmínky této verze Mac OS X.

Užitečnou novinkou je také sdílení iSight kamery s MS Windows nebo o cca 45 % vyšší grafický výkon při 3D zobrazení oproti předchozí verzi Paralells Desktop.

Nová verze bude od 6. září dostupná za $ 79.99 USD. Majitelé Paralells Desktop 5 a Paralells Desktop 6 si ji však mohou pořídit již nyní jako update za $ 49.99 USD.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar