Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Nový iPhone přijde 14. října (potvrzeno)

Vložil na 29.9.2011 – 12.00 Žádný komentář

Z neoficiálních zdrojů se nám podařilo získat potvrzení spekulací, které se Internetem šíří již celý poslední týden. Podívejme se, jak a kdy bude nový iPhone uveden na trh.

Stále není zcela jasno, zd půjde o iPhone 5 či iPhone 4S nebo 4L. Po mírné vlně skepse vůči nové generaci se však opět začíná hovořit o iPhone 5, avšak nechme se překvapit, jaké finální označení nakonec Apple zvolí.

V každém případě je již zřejmé, že 4. října proběhne keynote, na níž bude oficiálně tento nový iPhone představen, a to spolu s novou verzí operačního systému iOS a doplňkovou službou iCloud. Očekává se také, že Tim Cook, současný CEO společnosti Apple, promluví o svých plánech do budoucna, respektive o své vizi týkající se hardware s logem nakousnutého jablka.

Až dosud se však různily spekulace o tom, kdy se nový iPhone skutečně dostane do prodeje. Dle některých to mělo být již 10. října, jiní tvrdili 17.10. Nové zprávy však potvrzují, že by uvedení do prodeje v USA, Velké Británii, Francii, Německu a Japonsku mělo proběhnout 14. října.

Další země by pak měly následovat ve velice krátkém intervalu, respektive s rozestupem v řádu dnů. S ohledem na nedávné spuštění Apple Online Store v ČR se také zdá pravděpodobné, že i Česká republika bude jednou z prvních, kde se nový iPhone objeví. Těšíte se?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar