Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Nový Campus 2 v Cupertinu ohrožen

Vložil na 9.9.2011 – 12.00 Žádný komentář

Cupertino, sídelní město společnosti Apple, se připravuje na budování nové hlavní budovy společnosti. Tato futuristická stavba se však ne každému zamlouvá.

Campus 2, nový projekt společnosti Apple na jeho zcela novou a monstrózní hlavní budovu, se má objevit nedaleko současné centrály společnosti, taktéž ve městě Cupertino.

O projektu se již delší dobu jedná a průběžné se objevují také nákresy chystané budovy, která bude svým futuristickým vzezřením připomínat kosmickou loď.

Až v poslední době se ale začínají ozývat hlasy některých z místních obyvatel, kteří se obávají nárůstu dopravy, znečištění a hluku, které budou spojené s budováním tohoto sídla i s jeho následným provozem.

Z tohoto důvodu se sešla rada města s občany a prodiskutoval možné dopady na prostředí a život ve městě. Prozatím není projekt přímo ohrožen, avšak jeho realizace není ještě vůbec jistá.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar