Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Jak bude vypadat iPhone 5?

Vložil na 1.9.2011 – 12.00 2 komentářů

iPhone 5 je bez diskuse nejočekávanějším mobilním telefonem letošního podzimu – a dost dobře možná i celého roku. Podívejme se, jak by měl, dle některých zdrojů, vypadat.

Na Internetu se objevila již celá řada „zaručených“ fotografií nového iPhone 5. Čím více se blíží datum jeho uvedení, tím více fotografií jednotlivých součástek, ale dokonce i krytů, se objevuje. Nejnovějším přírůstkem do rodiny je renderovaný obrázek založený na ikoně z poslední betaverze iOS 5. Tam je iPhone zobrazen u funkce Photo Stream – a nevypadá tak, jak jsme dosud zvyklí.

iPhone 5 - renderovaný obrázekMagazín 9to5mac.com přinesl tedy možný vzhled nového iPhone založený právě na parametrech odkoukaných z této ikonky. Faktem je, že odráží veškeré dosud prezentované informace, které se tvářily jako důvěryhodné. Je tedy dost dobře možné, že právě takto bude nový iPhone 5 vypadat. Jestliže by tomu tak opravdu bylo, přiblížil by se jeho vzhled ještě více tabletu iPad. Možná i o to se v Apple záměrně snaží.

Připomeňme, že dle dosavadních informací by měl být tenčí, lehčí, s větší výdrží baterie, větším displejem a kvalitnějším 8 Mpix fotoaparátem. Uvedení iPhone 5 – a možná i jeho levnějšího příbuzného iPhone 4S – je plánováno na toto září či říjen.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar