Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone 5 přijde v říjnu

Vložil na 22.9.2011 – 6.00 2 komentářů

Všichni jsme se těšili, že uvedení nového iPhone 5 bude ohlášeno již v průběhu září. Nyní se však zdá, že všechno bude malinko jinak a budeme si tedy ještě muset chvilku počkat.

Magazín AllThingsD uvedl, s odkazem na své zdroje, zprávu, že podzimní keynote, kde dojde k představení nových produktů – a zjevně tedy i nového iPhone 5, se uskuteční v úterý 4. října.

Tuto zprávu později potvrdily i další magazíny s odkazem na své vlastní zdroje a lze tedy usuzovat, že 4. října se skutečně onen den D uskuteční.

Dle dosavadních informací by průvodcem celého večera měl být sám nový CEO společnosti Apple, Tim Cook. Díky němu Apple nabral nový směr a jeho akcie zamířily v uplynulých (tý)dnech prudce vzhůru na nová historická maxima. Půjde o první takto velkou prezentaci Tima Cooka a jistě jsme všichni zvědaví, jak si s touto svou rolí poradí.

Připomeňme, že na akci by kromě iPhone 5 mohl být představen také údajný „levnější iPhone“ s označením 4S. Dále bude jistě vypíchnuta služba iCloud a novinky v iOS 5, jež by se měly objevit pospolu brzy po uvedení iPhone 5. O dalších novinkách v souvislosti s uvedením iPhone 5 vás budeme průběžně informovat.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar