Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone 5 bude zřejmě představen 21. září

Vložil na 8.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Redaktoři magazínu CultOfMac přišli s tvrzením, že nový iPhone 5 by měl být oficiálně představen zřejmě 21. září. Nasvědčuje tomu poměrně logická dedukce vycházející ze známých faktů a historických zkušeností.

Z dosavadního vývoje kolem telefonu iPhone 5 redaktoři CultOfMac.com vyvodili několik důležitých termínů, které by měly odrážet nejpravděpodobnější proces uvedení nového telefonu na trh.

Nejedná se o oficiální informace, avšak logická dedukce není vůbec špatná a navíc blízce koresponduje s dříve uváděnými spekulacemi o představení iPhone 5 kolem 22. – 23. září.

Předpověď je taková, že Apple rozešle pozvánku novinářům 14. září. O týden později, 21. září, bude iPhone 5 oficiálně představen na podzimní keynote. Za další týden, 28. září, bychom se měli dočkat zahájení předobjednávek a 7. října pak samotného uvedení do prodeje.

Uvedení do prodeje 7. října dokládá několik interních fotografií řetězce Best Buy, kde by se měl iPhone 5 objevit v nabídce právě v tomto datu. Zahájení předobjednávek následuje zpravidla týden po keynote, proto 28. září. Datum 14. září bylo zvoleno s ohledem na pravidelný interval zhruba jednoho týdne, kdy Apple před zahájením keynote rozesílá pozvánky novinářům a zároveň se tak obvykle stává ve středu. Z těchto údajů byl tedy vyvozen termín 21. září pro pořádání keynote jako nejpravděpodobnější.

Uvidíme, zda tomu tak skutečně bude. Prozatím vše nasvědčuje, že se skutečně koncem předposledního zářijového týden dočkáme uvedení nové generace iPhone. Těšte se.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar