Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

iPhone 5 bude v říjnu v prodeji

Vložil na 6.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Máme pro vás další sérii nových informací o chystaném iPhone 5, nové generaci nejpopulárnějšího smartphonu současnosti, který bude představen již v horizontu několika málo týdnů.

Představení iPhone 5 je očekáváno v průběhu září, přičemž z mnohých náznaků se usuzuje, že by se tak mohlo stát ve čtvrtek 22. září nebo hned následující den v pátek. Vše ale ještě bude upřesněno a jakmile budeme vědět více, budeme vás informovat. Prozatím se však podívejme na další dosud odhalené novinky.

V Německu se operátor Deutsche Telekom rozhodl pro akci, kde si již nyní mohou zákazníci předobjednat budoucí model iPhone. Stačí, když se přihlásí a budou ihned zařazeni do pořadníku. Všichni pak dostanou nový iPhone ihned v první várce, která k tomuto německému operátorovi dorazí. Docela pěkná akce, co říkáte? Otázkou je, kdy – a zda vůbec – se předprodeje dočkáme také u nás. S největší pravděpodobností to ale nebude dříve, než dojde k oficiálnímu představení telefonu.

Další zajímavostí je také to, že Apple již údajně začal natáčet reklamy na nový telefon. Ty připravuje dvorní agentura Applu, společnost TBWAChiatDay. Očekává se, že spoty budou hotové na začátku října. Právě v průběhu října by měl iPhone 5 – a možná i jeho levnější bratříček iPhone 4S – přijít do prodeje.

Hodně se také spekuluje o velikosti displeje. Je zřejmé, že bude větší nežli v případě současného iPhone 4, avšak začíná se spekulovat o tom, že Apple zvětší celý iPhone, nikoliv pouze displej. Proti tomu se však ozývá vlna kritiky, protože již současný iPhone je poměrně veliký. A co vy, chtěli byste větší iPhone?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar