Úvodní stránka » Software, Tip redakce

iPad aplikace pro Facebook bude představena s iOS 5

Vložil na 27.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Zdá se, že v USA bude 4. říjen stejně významným dnem jako 4. červenec. Alespoň pro fanoušky značky Apple. Kromě uvedení iPhone 4S/5 a iOS 5 se očekává také představení iPad aplikace pro Facebook.

Management Facebooku totiž naplánoval představení dlouho očekávaného klienta své sociální sítě pro iPad právě na 4. října, tedy stejný den, kdy by měla proběhnout podzimní keynote s představením nového iPhone a iOS 5.

Připomeňme, že Facebook se na iOS zařízení již vydal před časem, ovšem originální klient pro tablet iPad dosud chyběl. Právě to by se nyní mělo změnit.

Očekává se také, že kromě představení iPad verze dojde též k aktualizaci verze pro iPhone. Vylepšena by dále měla být podpora HTML5 a některých dalších moderních prvků. Nechme se tedy překvapit.

Na závěr ještě připomeňme, že 4. října by se měla uskutečnit podzimní keynote moderovaná současným CEO společnosti Apple, Timem Cookem, kde má být kromě nové generace iPhone oficiálně uveden systém iOS 5 a doplňkové služby jako iCloud. Očekává se také, že promluví o své vizi týkající se budoucího vývoje společnosti a nových produktů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar