Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

iOS 5 beta 7 uvolněna

Vložil na 1.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Velice brzy po poslední betaverzi mobilního operačního systému iOS v jeho chystané páté generaci je zde další, tentokrát již s pořadovým číslem sedm.

Zdá se až neuvěřitelné, s jakou frekvencí nyní Apple vydává betaverze chystaného iOS 5. Již před časem však probleskly přímo z kuloárů zprávy, že příjmy z iOS zařízení jsou pro Apple těmi stěžejními a teprve dlouho po nich přicházejí na řadu peníze z prodeje počítačů a software.

Není se proto čemu divit, že vývoji nové generace mobilního systému pro celou řadu svých zařízení věnuje Apple tolik pozornosti a píle. I přesto se však zdá neuvěřitelné, že již vyšla sedmá beta.

Prozrazuje to ale ještě jednu věc – iOS 5 by se měl skutečně objevit v nejbližší možné době. Ano, bylo již avizováno, že bude uveden „na podzim“ a později se blíže upřesnil termín „září – říjen“. Nyní se ale zdá, že půjde-li vše dobře, dočkáme se iOS 5 zřejmě v horizontu dvou, maximálně tří týdnů.

Připoeňme, že nový iOS by měl být skutečně revoluční. Kromě bezdrátové synchronizace s iTunes bude totoiž doplněn také o službu iCloud, která nahradí zastaralý koncept MobileMe. Dále bychom se v návaznosti na iOS 5 měli dočkat tké nové generace iPhone, a to možná hned ve dvou variantách – high-end a low-end provedení. Těšme se, letošní podzim s nakousnutým jablkem bude jistě pestrý.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar