Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Další novinky kolem iPhone 5

Vložil na 8.9.2011 – 12.00 Žádný komentář

Na Internetu se objevila první fotografie, jež údajně pochází z fotoaparátu chystaného iPhone 5. Dále probleskla médii zpráva, že Foxconn, společnost odpovědná za sestavování finálních produktů, již produkuje 150 tisíc nových iPhonů za den. Podívejme se na tyto aktuality podrobněji.

Na blogu jednoho z vývojářů společnosti Apple se objevila fotografie, která, dle svých parametrů, jednoznačně neodpovídá vybavení iPhone 4, i když byla takto označena. Rozdíl je především v optice. Použitá optika zde měla 4.3 mm f/2.4, přičemž iPhone 4 je vybaven 3.85 mm f/2.8. Je tedy zřejmé, že může jít – a pravděpodobně také jde – o první veřejně známou fotografii pořízenou za pomoci iPhone 5.

iPhoto 5 - první fotkaDále médii proběhla zpráva, že Foxconn, čínská společnost zodpovědná za kompletaci finálních produktů Apple, již intenzivně produkuje iPhone 5, a to hned ve 150.000 ks denně. Je zřejmé, že se Apple intenzivně připravuje na uvedení produktu, které by mělo přijít zřejmě již za dva týdny. Právě po uvedení se očekává největší zájem ze strany zákazníků, kteří tradičně vezmou útokem předprodeje a následně i první várky dodaných telefonů v prodejnách a u operátorů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar