Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Case-Mate připravuje kryty pro iPhone 5

Vložil na 16.9.2011 – 6.00 Žádný komentář

Včera jsme vás informovali o fóliích pro nový iPhone. Dnes tu máme ještě něco zajímavějšího – jedna z největších a nejprestižnějších společností vyrábějících kryty a pouzdra na chytré telefony již připravila edici pro iPhone 5.

Společnost Case-Mate patří dlouhodobě mezi přední producenty kvalitních pouzder a krytů na chytré telefony a jejich pouzdra pro iPhone jsou obecně považována za jedna z nejlepších na trhu vůbec.

Nyní tato společnost v tichosti uvedla edici nových pouzder pro chystaný iPhone 5. Stránka s fotografiemi se sice na jejich webu objevila pouze na chvilku, avšak neunikla zájmu médií. Poté byla ihned stažena a nahrazena formulářem, kde se může zájemce o pouzdro pro iPhone 5 registrovat a po představení telefonu bude vyrozuměn o dostupné nabídce produktů.

Case-Mate - pouzdraFotografie nových pouzder Case-Mate vypadají velice pěkně a prozrazují důležité detaily. Je například zřejmé, že fotoaparát a některá důležitá tlačítka nyní naleznou své místo spíše na pravé straně přístroje, narozdíl od iPhone 4, kde se blesk s fotoaparátem i několik důležitých ovládacích tlačítek nachází nalevo.

Ještě si budeme muset minimálně týden, možná dva, počkat. Už teď je ale jisté, že nový iPhone 5 čeká doslova za dveřmi.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar