Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Apple zpřístupnil další betu 10.7.2

Vložil na 26.9.2011 – 12.00 Žádný komentář

Apple uvolnil pro vývojáře další betaverzi svého Mac OS X 10.7.2. Prozatím však není jisté kdy se dočkáme uvedení této aktualizace pro veřejnost. Zdá se však, že to bude velmi brzy.

Aktualizace Mac OS X „Lion“ s označením 10.7.2 patří k těm, na nichž si vývojáři dávají opravdu dobře záležet. Svědčí o tom alespoň vysoké množství dosud publikovaných betaverzí, které jsou však přístupné jenom registrovaným vývojářům Apple.

Nyní se však zdá, že se brzy dočkáme finálního uvedení této významné aktualizace také pro běžné uživatele. Svědčí o tom zejména zkracující se interval mezi jednotlivými aktualizacemi (tato se objevila pouhých šest dní po předchozí) a také množství novinek a oprav, které zde oproti předchozí verzi nalezneme.

Lze říci, že současná podoba updatu 10.7.2 je již jasná. Zbývá pouze odchytit poslední mušky a může se servírovat. A co že vlastně přinese?

Vlastně jenom to, co už jsme všichni očekávali. Tedy lepší podporu chystané služby iCloud, dále pak službu Find My Mac (pro vyhledání notebooku) nebo Back to My Mac (pro vzdálené připojení a práci na daném počítači). Chybět nebude ani nová verze populárního webového prohlížeče Safari, tentokrát již s pořadovým číslem 5.1.1.

Zdá se, že Mac OS X 10.7.2 se objeví paralelně s uvedením iOS 5, respektive iPhone 4S/5. K tomu by mohlo dojít již příští týden. Těšte se!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar